Kezdőlap
Pályaválasztást segítő anyagunk PDF Nyomtatás E-mail

JELENTKEZZ A GARABONCIÁS ÉRETTSÉGIRE ÉPÜLŐ KÉPZÉSEIRE!

Érettségi vizsgával rendelkező leendő tanulóinkat szeretnénk megszólítani az alábbi rövid tájékoztatóval:

Technikumi képzés

ÁGAZAT MEGNEVEZÉSE

SZAKMA MEGNEVEZÉSE

IDŐTARTAM

Kreatív

Mozgókép- és animációkészítő

Technikum 1 vagy 2 évfolyam

Kreatív

Grafikus

Technikum 1 vagy 2 évfolyam

Kreatív

Hangtechnikus

Technikum 1 vagy 2 évfolyam

Kreatív

Fotográfus (Művészeti fotográfus szakirány)

Technikum 1 vagy 2 évfolyam

Kreatív

Dekoratőr

Technikum 1 vagy 2 évfolyam

Kreatív

Divat-, jelmez- és díszlettervező

Technikum 1 vagy 2 évfolyam

Kreatív

Nyomdaipari technikus

Technikum 1 vagy 2 évfolyam

Informatika és távközlés

Szoftverfejlesztő és tesztelő

Technikum 1 vagy 2 évfolyam


Képzéseink az európai keretrendszer szerinti 5-ös szintű technikusi szakképesítés megszerzésével, egy szakmai vizsgával zárul.

 

Minden kérdésükre szívesen válaszolunk, keressen minket e-mailben a Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. címen vagy munkanapokon a 06-1- 344-7000-es telefonszámon 9.00 és 15.00 között.

A Garabonciás Középiskola egy szakképzést folytató, nem állami fenntartású többcélú szakképző intézmény Budapest szívében.

Az iskolánkat 1993-ban alapították, azóta folyamatosan működik. Fő képzési helyszínünk a VII. kerületi Szövetség utca 35. szám alatt található. Tanműhelyünk egy 10 perces sétával érhető el, a Damjanich utca 7 szám alatt.

Iskolánk filozófiája, hogy a művészeti képzések melyeket folytatunk azok tartalmilag a kreativitásra, az innovációra és digitális technológiára épüljenek. Mi elsősorban azokra a munkaerő-piaci pozíciókra kívánunk szakembereket képezni, amelyek a digitális kommunikáció szerteágazó igényeit képesek kielégíteni.

Tanulóinkat a megtanítandó törzsanyagon felül, kreativitásukat kibontakoztató feladatokkal szeretnénk a minél hatékonyabb feladat elvégzésre ösztönözni. Fontos kiemelni, hogy képzési stratégiánk alapvetően nem arra összpontosít, hogy egy–egy programot robot módjára megtanítsunk a diákoknak, hanem sokkal inkább arra, hogy a folyamatokat átlássák, a technológiát megértsék és tudják irányítani. Hiszünk abban, hogy ne a csak program magas szintű elsajátításáról beszéljünk, hanem a szakma magas szintű műveléséről!

Az esti képzéseinket azoknak a tanulóknak ajánljuk, akik már rendelkeznek érettségi bizonyítvánnyal és szeretnének KREATÍV szakmákat tanulni! Szakmáinkat nappali vagy esti képzés során is tanulhatják. Amennyiben rendelkeznek bármilyen szakmai előképzettségre, akkor lehetőség van azok beszámítására, amelyről az iskola igazgatója dönt!

A szakmai oktatásba való belépésre bármilyen életkorban van lehetőség. A beiratkozáskor 25. életévét még be nem töltő tanuló jelentkezhet tanulói jogviszonyban nappali rendszerű oktatásra is. Ez esetben a tanuló jogosult diákigazolványra és az ehhez kapcsolódó valamennyi kedvezményre valamint az első esetén szakképzési ösztöndíjra is jogosultak lesznek.

A 25.év feletti beiratkozók úgynevezett felnőttképzési jogviszony keretében tanulhatnak iskolánkban.

A csatolt dokumentumban olvashatnak iskolánkról és az általunk tanított szakmákról!

Minden kérdésükre szívesen válaszolunk, keressen minket e-mailben a Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. címen vagy munkanapokon a 06-1- 344-7000-es telefonszámon 9.00 és 15.00 között.

Üdvözlettel,

Az iskola vezetése

 
Kezdőlap Kapcsolat Keresés Kapcsolat Keresés